úvod přehled kurzů Diastáza, a co s ní?

Diastáza, a co s ní?

Kurz je vhodný pro ženy, které chtějí zcelit rozestup vzniklý z jakýchkoli příčin, ale i pro ty, které cítí své břicho jako nafouklé, oteklé. Uvědomíte se, jak svou břišní stěnu používáte během dne, zda vaše břicho žije, dýchá, pohybuje se. Pohyb = nádech - výdech, otevření - zavření, rozšíření – zúžení, zda se to ve vašem břiše děje. Jestli jednotlivé části vašeho těla spolupracují tak, aby bylo vůbec možné dosáhnout udržitelného stavu scelení. Břicho je propojovatelem horní a dolní částí těla, hrudníku, krku, ramen a pánve, nohou, chodidel.

Přečtěte si zkušenosti klientek, které na kurzu byly: Zkušenosti žen po kurzu diastáza

Kurz je inspirovaný fyzioterapeutickým konceptem Spiraldynamik a obohacený i o další roviny dle celostní metody 3x3, která bere v úvahu nejen fyzické tělo (svaly), ale i emoční stránku našeho těla a i energetickou. Vše citlivě nabízím a je jen na každé z vás, která rovina je vám blízká a do které se pustíte a začleníte ji do svého každodenního života.

Naučíte se, jak se svým břichem zacházet tak, aby se scelovalo při sezení, při chůzi, při sportu i při lenošení. A nakonec třeba zjistíte, že to že se vám nedaří mít ploché bříško je tím, že v něm není život, pohyb. No a o tom to bude. Zcelit a oživit své břicho, bříško, svůj střed, haru, energetické centrum, core...

Mým cílem není jen cvičit, ale naučit se své břicho integrovat do každého svého pohybu, který během dne dělám. Pak se vlastně celý den stává tréninkem a nepotřebujete tomu věnovat speciální čas.

Zpočátku to bude o speciálním čase, ale postupně se cvičení včleňuje do běžného žití.

V současné době je možné vstoupit do kurzu Sceluji diastázu v Každodennostech, přidat se do něj můžete: ZDEDiastáza, a co s ní?

u vás doma

 • Diastáza
  mám zájem

 

Zajímá vás co dělám, co pořádám, jaké kurzy a kde povedu? Přihlašte se k odběru novinek. Budete mezi prvními, kterým dám vědět.

Odebírat novinky

Co je obsahem kurzu:

 • vstupní dotazník
 • seznámení s anatomií břišní stěny, masáže a poznání, které místo v břiše je zatuhlé, rozpohybovat ho a připojit k pohybu, který vede ke scelování břišní stěny.
 • cviky na rozpohybování a začlenění do spolupráce hrudník, bedra, pánev, nohy.
 • cviky pro podporu scelování rozestupu (diastázy), uvědomění si jaký vztah mám ke svému břichu obecně.
 • relaxační a uvolňovací metody pro navázání spojení svalových vláken, podporu scelení a rozpohybování celé břišní stěny.
 • cvičení pro podporu scelování rozestupu (diastázy), uvědomění si a naučení se jak pečovat o scelené bříško v každodennostech, především při chůzi.
 • doplňující otázky na důvody a témata vašeho života, která souvisí s diastázou u vás - psychosomatika.
 • návody s čím vším vaše diastáza ve vašem životě souvisí

Pokud máte zájem se kurzu zúčastnit, prosím, vyplňte nezávaznou objednávku a já vám dám vědět jakmile kurz vypíši a pošlu vám podrobné informace.