úvod přehled kurzů Záznam přednášky Pánevní dno jako nové + něco navíc.

Záznam přednášky Pánevní dno jako nové + něco navíc.

Pořiďte si samostatně záznam přednášky nebo jednoduchou video cvičební lekci. Případně zvýhodněné balíčky.

I. Poslechněte si záznam přednášky o pánevním dně v pohodlí, klidu a bezpečí domova. K záznamu budete mít přístup celý 1 měsíc od zaplacení. Cena 200 Kč. Pro ženy, které byly na živé přednášce, nebo měly zaplaceno a nemohly se zúčastnit. Zdarma

 • 1,5 h přednáška plná praktických rad, informací, souvislostí i podnětů, jak se o své pánevní dno starat.
 • Co mu dělá dobře a co naopak, je cvičení jediná možnost, jak dát pánevní dno zpět do kondice?
 • Které pomůcky pomáhají a které ani ne.
 • S čím vším pánevní dno v našem těle souvisí, co ovlivňuje.
 • Co o nás říká a co nám o nás sděluje funkčně, emočně i energeticky.

Z přednášky ženy odcházely obohacené, dokonce i překvapené, co vše jejich pánevní dno vypravuje, jak se i na první pohled pozná jestli jejich pánevní dno inklinuje k poklesu nebo k tuhnutí. Co s tím dělat. Jak používat pánevní dno při kašlání, smrkání, kýchání, smíchu a spousta dalších rad a doporučení pro domácí praxi. Přednáška je vedená zábavnou formou, je určena pro to, abyste si udělaly jednoduchou představu o souvislostech, nikoli abyste v tom hledaly složité přesnosti. Používám různá slovní spojení pro snadnou představu.

II. Video cvičební lekce pro skvělé fungování pánevního dna pro začátečníky. K lekci budete mít přístup celý 1 měsíc od zaplacení. Cena 150 Kč.

 • Jak to vypadají svaly pánevního dna,
 • Pánevní dno jako součást hlubokého stabilizačního sytému páteře.
 • Cviky jak zaktivovat nejhlubší vrstvu, prostřední i povrchovou (svěrače).
 • Která vrstva by měla nejsilnější.
 • Návod jak zjistit, jak na tom jsme s kondicí pánevního dna.
 • Cviky, rady, návody.

III. BALÍČEK - záznam přednášky + video cvičební lekce ve zvýhodněné ceně 300 Kč. K balíčku budete mít přístup 1 měsíc od zaplacení.

IV. BALÍČEK - záznam přednášky + video cvičební lekce + vstup na 1 měsíc do Pohybotéky v ceně 500 Kč. Součástí pohybotéky je nejen tato přednáška a cvičební lekce, ale spousta dalších lekcí, přednášek a rozhovorů nejen pro dobré fungování pánevního dna, scelování diastázy, zdravé nohy, ale i pro celé tělo.

Co je obsahem Pohybotéky?

 • 40 cvičebních videí, ve kterých vedu k funkčnosti a ideálního propojení pánevního dna s HSS a scelování diastázy.
 • 20 krátkých 5 minutových videí pro zacvičení se během dne
 • 1,5 h přednáška Pánevní dno jako nové + cvičební lekce pro zdravé a funkční pánevní dno, které jsem pro vás natočila.
 • 1,5 h přednáška Jizvy a souvislosti v těle s fyzioterapeutkou Silvií Krčmovou
 • a další rozhovory.

Ať si chcete vybrat jakoukoli variantu, klikněte pod tímto textem na tlačítko: Přihlásit do kurzu, a tady si už můžete vybírat z nabízených možností.

Přihlášení do kurzu Záznam přednášky Pánevní dno jako nové + něco navíc.

u vás doma

200 Kč

 

Zajímá vás co dělám, co pořádám, jaké kurzy a kde povedu? Přihlašte se k odběru novinek. Budete mezi prvními, kterým dám vědět.

Odebírat novinky

Prosím, pošlete částku, podle toho jakou variantu chcete využít, na účet 878642511/0100. Do zprávy pro příjemce dejte své příjmení a římskou číslici (I,II,III,IV), která je uvedena u vámi zvoleného balíčku.

Přístup k vámi zvolené variantě máte na 1 měsíc od zaplacení a zpřístupnění. Do dvou pracovních dní od uhrazení částky vám přijde mail s přihlašovacími hesly.

Prosím, sledujte i nevyžádanou poštu, spam, hromadné, nebo nevím jak se všechny vaše složky kam se schovávají maily jmenují, abyste si mail s hesly mohli uložit a balíček využívat dle libosti. Mail má v předmětu: Přístupová hesla a přijde z adresy: jolana@pilatesnovotna.cz. Děkuji Jolana

Sledujte a třeba i dejte To se mi líbí mé facebookové stránce Pohyboteka i zde najdete spoustu informací co se u mě nového děje, co pořádám a kde se uvidíme. Také se můžete přihlásit k odběru novinek a já vám čas od času pošlu mail s informacemi co chystám, pořádám, kdy co začíná. Přihlásit k odběru odběru novinek. Těším se na viděnou. Jolana