úvod přehled kurzů Celoroční cyklus přednášek - Celistvé zdraví a krása ženy

Celoroční cyklus přednášek - Celistvé zdraví a krása ženy

Celoroční cyklus přednášek o ženském zdraví a kráse Městské knihovny Nový Bydžov ve spolupráci s Jolanou Novotnou

Vedle jednotlivých přednášek najdete odkaz, kde si můžete své místo rezervovat.

6. 2. 2020 – Co svým vzhledem vyzařujeme světu – Světlana Čiberová – celostní intuitivní vizážistka

24. 3. 2020 – Pánevní dno jako nové – Jolana Novotná – Radosti a strasti v pánevní oblasti, je cvičení řešením? Více informací a možnost přihlášení zde: Přednáška Pánevní dno jako nové

15. 4. 2020 – Zdravá a šťastná prsa – Mgr. Iveta Kučerová - O přednostech a limitech samovyšetření, palpačního vyšetření, mamografie, ultrazvuku, termografie, EIT, magnetické rezonance a dalších metod. Více informací a možnost přihlášení zde: Zdravá a šťastná prsa

13. 5. 2020 – Fascie - Bc. Silvie Krčmová – Fasciální síť, skrytá příčina bolestí v těle, ale i celulitidy a co se s ní dá dělat.

24. 9. 2020 – Diastáza, a co s ní? – Jolana Novotná – Rozestup břišní stěny (diastáza) vadí, nevadí? Strašák? Opravdu stojí za to se jí zabývat?

22. 10. 2020 – Wim Hof Method - Hana Moravčíková – Ochlazování, noření do ledu, k čemu je to pro tělo dobré? Autorka knihy o Wimu Hofovi – Učeň ledu – lze si ji zapůjčit v knihovně Nový Bydžov.

12. 11. 2020 – Ludmila Djemelová - Díky starobylému umění FENG SHUI dokážete společně vytvořit prostot naplněný radostí, vášní i blahobytem.

2. 12. 2020 – Vbočený palec, spadlé klenby nohou – Jolana Novotná – Lépe cvičit než operovat a k čemu je to dobré, když vložky do bot to zařídí?

Kurzy pro zdraví: Přehled a termíny kurzů

Přihlášení do kurzu Celoroční cyklus přednášek - Celistvé zdraví a krása ženy

Městská knihovna Nový Bydžov, Mekka, Husova tř. 1370

 

Zajímá vás co dělám, co pořádám, jaké kurzy a kde povedu? Přihlašte se k odběru novinek. Budete mezi prvními, kterým dám vědět.

Odebírat novinky