úvod přehled kurzů LOONA DANCE - Helena Novotná

LOONA DANCE - Helena Novotná

Taneční meditace pro ženy Loona dance bude 1x měsíčně pátky 9:00 - 11:00 h duben - červen a pak září - prosinec. Kurz povede dlouholetá lektorka s letitými zkušenostmi Helena Novotná. Více o lektorce na jejím webu: www.cestavedomehozenstvi.cz.

 1. lekce 12. 4. 2019 - pátek 9:00 - 11:00 h
 2. lekce 10. 5. 2019 - pátek 9:00 - 11:00 h
 3. lekce 7. 6. 2019 - pátek 9:00 - 11:00 h

Pokud vás Loona dance zaujal, můžete si zakoupit zvýhodněný balíček tohoto uceleného konceptu, který bude v souladu s přírodními elementy. Cena celého balíčku je 1050 Kč a nebo je možné pokud bude volno přijít jen na jednotlivé části, cena 400 Kč za dvouhodinovou lekci.

Počet účastnic je omezen na 16 žen.

Vhodné pro ženy i dívky, které již menstruují a nebo jsou už po menopauze.

Autorkou konceptu je Lucie Kupcová a ta o LOONA DANCE říká: Tanec je přirozený pohyb pro ženy, pomáhá v ženě rozproudit její životní elán, lásku, vede ženu k sobě ke své intuici. Loona dance je prožitkový taneční koncept, který:

-         Rozvíjí pravou mozkovou hemisféru, tvořivost (schopnost materializace nápadů)

-         Dodává mnoho síly, radosti ze života a lehkosti

-         Rozvíjí a zvědomuje naše ženství, ženské kvality

-         Vede ženu k sebelásce ve 3 pilířích – sebevědomí, sebedůvěře a sebeúctě

-         Zpevňuje nejen pánevní dno, ale i hluboký stabilizační systém, upravuje celkové držení těla, dodává ladnost pohybům i chůzi.

-         Přináší intezivnější prožívání pohlavního styku a zlepšení partnerského a sexuálního života

Během tančení je dána pozornost do těla a jeho prožívání. Pomáhají k tomu taneční hry, jednoduché opakované pohyby – monopohyby, které rozvíjí pravou hemisféru, uvádí nás do relaxace, klidu a souladu.

Loona dance je vhodný pro ženy všeho věku. Ovšem pomáhá i ženám řešit různé obtíže, problémy s SI, s bedry, ale i s kyčlemi, může být prevencí před nemocemi ženských orgánů nebo doplňující aktivitou při klasické léčbě, podporuje perilstatiku (pohyb) střev, nebo je i velmi vhodný pro ženy, které se připravují na těhotenství nebo po porodu, ženu uvádí do klidu a proto je velmi vhodný i pro ženy s klimakterickými nepohodlnostmi.

V Pravém domácím časopise vyšel článek o LOONA DANCU, přečíst si ho můžete zde: Protanči se k sobě samé

Jmenuji se Helena Novotná, na svět jsem přišla v květnu 1974 a vyrostla jsem v Kolíně. Po úspěšné maturitě na SZŠ mne život zavál nejprve do FN Bulovka a teprve po získání nějakých zkušeností jsem se vrátila zpět do Kolína a místní nemocnice. Mou specializací byla kardiologie. Čas šel dál a já se vdala, porodila dvě krásné děti a vrátila se do zaměstnání jako převazová specialistka, poté jsem působila i jako vrchní sestra Geriatrie a nově vzniklého Oddělení sociálních lůžek. Práce se mi však velmi těžko kombinovala s dojížděním, péčí o děti a mým největším životním koníčkem, tancováním. Opustila jsem zdravotnictví a vrhla se do práce v obci, kde žiji. Práce průvodkyně v Keltském muzeu a knihovnictví mne velmi bavila. Život mi však přichystal tvrdou zkoušku. Přišlo vážné onemocnění a já od základu musela změnit svůj pohled na svět, přístup k životu a zajeté vzorce…. Nyní, životem velmi poučena, stále pracuji jako knihovnice... stále také pracuji sama na sobě a mou velikou vášní se staly ženské kruhy, workshopy pro ženy, rituály...ale třeba i meditační zpívání OM Chanting, Projekt mantra a cvičení Atma Kryia Yogy. Na své cestě jsem se stala lektorkou Školy pánevního dna Renaty Sahani Skálové, lektorkou meditačního tance pro ženy Loona dance, Moon Mather zasvěcenou Mirandou Grey. Jsem koordinátorkou OM Chantingu a Projektu mantra. Miluji bylinky ať v divočině či na své zahrádce... okopávám, sbírám, suším i míchám. Používám tělové svíce, maluji automatickou kresbou,objevuji nové věci i sama sebe. Našla jsem vnitřní klid, mír a blaženost. A hlavně miluji svůj život se všemi jeho dary i nez-dary tak jak přichází...

Více o lektorce na jejím webu: www.cestavedomehozenstvi.cz

http://cestavedomehozenstvi.cz/rubriky/aktuality

Přihlášení do kurzu LOONA DANCE - Helena Novotná

Hradec Králové, tělocvična při masážním studiu Fialka, Škroupova 673/25

1050 Kč

 • 1. lekce / 400 Kč
  12. 4. 2019
  pátek 9:00 - 11:00 h
 • 2. lekce / 400 Kč
  10. 5. 2019
  pátek 9:00 - 11:00 h
 • 3. lekce / 400 Kč
  7. 6. 2019
  pátek 9:00 - 11:00 h

Máte-li zájem o celý kurz, prosím, pošlete celé kurzovné 1050 Kč do 1. 4. 2019 a já budu vědět, že o kurz máte opravdu zájem a budu s vámi počítat.Účet 878642511/0100, do zprávy pro příjemce dejte vaše jméno a LOONA HK. Chcete-li jen jednotlivé lekce, nejprve si zjistěte jestli je ještě volno, pište mi na tel. 604 782 666. Uzávěrka přihlášek je 1 týden před zahájením kurzu, kurz se bude konat při minimálním počtu 8 osob. Děkuji za pochopení. Vaši platbu beru jako závaznou, tudíž ji nevracím, ale můžete za sebe poslat jinou ženu, které tím uděláte radost. S láskou a úsměvem Jolana