úvod přehled kurzů SP Pilates - 5 streamovaných lekcí + záznamy

SP Pilates - 5 streamovaných lekcí + záznamy

*************

"KDYŽ SE TĚLO STÁVÁ DOMOVEM KDE JE VÁM DOBŘE"

Vítejte na cestě ke zdraví, pohodě i kondici celého těla s online kurzem Pilates. Jak víte, specializuji se na funkční dech, zdravé pánevní dno, břišní stěnu v celku (scelování diastázy), záda v pohodě a smysluplnou chůzi. A tak všechny lekce Pilates jsou v souladu se všemi mými specializacemi.

V tomto kurzu vás čeká 5 streamovaných lekcí včetně záznamů, které na sebe navazují. Díky tomu získáte krásný ucelený balíček lekcí, který vám pomůže získat zpět kondici šetrným způsobem, který bude vaše tělo milovat.

Je čas vzít své zdraví a pohodu do svých rukou. Vyplňte objednávku a nechte se vést a inspirovat.

SP Pilates - 5 streamovaných lekcí + záznamy

u vás doma

Kurz probíhá živě v těchto termínech:

5 x Pondělky: 18:30 - 19:30 h stream na YouTube Jolana Novotná

  • Květe: 6., 13., 20., -.,
  • Červen: 3., 10.,

Stream záznam lekce vám během dvou dní uložím do členské stránky v Pohybotéce, kde k němu budete mít neomezený přístup po celých 12 měsíců. Zde také najdete odkazy na vysílání.

Těším se na vás s láskou a úsměvem

Joli

pohybová specialistka, se zaměřením na dech, funkční pánevní dno, scelování diastázy a smysluplnou chůzi. Lektorka ve škole pánevního dna Renaty Sahani, absolventka švýcarského pedagogicko-pohybového konceptu Spiraldynamik® Basic LEHRGANG BASIC, lektorka Oxygen Advantage® - škola funkčního dechu Patricka McKeowna