úvod přehled kurzů Přednáška - Diastáza, a co s ní?

Přednáška - Diastáza, a co s ní?

Dnes hodně diskutované téma: Diastáza, a co s ní? Patří do kategorie zdraví. Ano, diastáza je porušení břišní stěny, která má vliv na celou řadu obtíží v našem těle, od vyhřezlých plotýnek, problémy s pánevním dnem, bolestí páteře, až po zažívací problémy či migrény. Ale není to náhodou velký strašák? Jak vážné nebo nevážné je mít diastázu, co se s ní dá dělat? To vše a mnohem víc se dozvíte v přednášce.

Mým cílem není cvičit, ale naučit se své břicho zapojovat do každého pohybu. Pak se celý den stává tréninkem a není třeba věnovat scelování speciální čas.

Spolupořadetelem byla Městská knihovna v Týništi nad Orlicí v čele s paní ředitelkou Bohdanou Pokornou, díky níž je pro všechny ZDARMA.

Praktickou přednáškou vás provede Jolana Novotná - pohybová specialistka, lektorka smysluplného pohybu, milovnice chůze, ve které učím scelovat diastázu, aktivovat pánevní dno a dýchat tak, aby vaše plotýnky měly dostatek prostoru a vaše celá páteř byla šťastná.

Co stačí udělat pro získání přenášky?

  • Klikni níže na tlačítko objednat
  • Vyplň své jméno a tvou mailovou adresu (telefonní číslo není povinné);
  • Opět klikni na tlačítko objednat.
  • V mžiku ti přijde ode mne mail s odkazem na přednášku.
  • Podívej se raději i do nevyžádané, spamu, hromadné, protože je možné, že se ti mail schová tam.
  • Ulož si mou mailovou adresu jolana@pilatesnovotna.cz do bezpečných kontaktů, ať mail snadno najdeš.


Přednáška - Diastáza, a co s ní?

Video záznam

ZDARMA

  • Přednáška

 

Zajímá vás co dělám, co pořádám, jaké kurzy a kde povedu? Přihlašte se k odběru novinek. Budete mezi prvními, kterým dám vědět.

Odebírat novinky

Jolano, skvěle se tě poslouchá. Přednáška se mi líbila, byla hodně srozumitelná i s praktickými ukázkami. Já jsem měla výhřez plotének, měla jsem v nich skřípnutý nerv delší dobu, takže mi pak nefungovala levá noha. Škoda, že jsem o diastáze tehdy nic nevěděla. Prošla jsem teď kurzem diastázy a zakoupila si kurz chůze, protože potřebuji pohyb. Nápad udělat takto přednášku byl výborný a poděkování i paní ředitelce. V této složité době je fajn, když se něco děje a děláte dobrou věc pro lidi. Ještě jednou všem díky a mějte krásné dny, ve zdraví. Šárka