úvod přehled kurzů Výběr z Pohybotéky - Vycházej svému tělu vstříc

Výběr z Pohybotéky - Vycházej svému tělu vstříc

Vybrala jsem pro tebe 5 lekcí z Pohybotéky, ve kterých tě budu vést k tomu abys vycházela svému tělu vstříc. Všechny lekce jsou v duchu Smysluplného pohybu pro celé tělo.

  • Tento výběr je zaměřen především na pružný a svobodný hrudník, stabilní kyčle a na umění vycházet svému tělu vstříc v sedě u pracovního stolu, ale i ve stoje. Přesto ani pánevní dno nezůstane stranou. Však víš, že bez pánevního dna a správného zapojení břicha v souladu scelování diastázy lekce vůbec nevedu. :-)

Pro koho je tento výběr vhodný? Pro začátečníky i pokročilé, každý si v tom najdete své a vaše tělo vám bude vděčné.

Tento výběr si můžeš koupit na 12 měsíců za 600 Kč.

Přehled a obsah výběru najdeš pod objednávkovým formulářem.

Klikni na objednat, vyplň své jméno a tvou mailovou adresu, stiskni tlačítko objednat. Obratem ti přijdou pokyny k platbě podle, kterých postupuj a zaplať danou částku.

  • Pokud potřebuješ vystavit fakturu, jako doklad o zaplacení, ráda ti ji vystavím a pošlu po provedené platbě. Napiš do poznámky: Potřebuji fakturu, své jméno a fakturační adresu. Děkuju
  • Ulož si mou mailovou adresu jolana@pilatesnovotna.cz do bezpečných kontaktů, ať mail snadno najdeš.


Výběr z Pohybotéky - Vycházej svému tělu vstříc

U vás doma - online

600 Kč

  • online
    12 měsíců

 

Zajímá vás co dělám, co pořádám, jaké kurzy a kde povedu? Přihlašte se k odběru novinek. Budete mezi prvními, kterým dám vědět.

Odebírat novinky

Vycházet svému tělu vstříc - 40 minut. Víme co naše tělo potřebuje? Jaké pohyby by mu udělaly dobře? Které části těla volají pro protažení a uvolnění, které naopak prosí o uspořádání, posílení, zastabilizování? V této lekci si budeme každý sám za sebe objevovat a vybírat co pro své tělo uděláme a nebo neuděláme. Otázka: Kolikrát za den si vyjdeme vstříc?

Vycházet svému tělu vstříc v sedě - 20 minut. Sedíš? Vnímáš své tělo v sedě? Procvičíme se, rozpoznáme jak své tělo vnímáme v sedě. Prozradím vám jaká židle na sezení je nejlepší a proč.

Hrudník a kyčle - 50 minut. Náš hrudník bývá po běžném dni ztuhlý a sevřený ať už z toho, že dlouho sedíme, nebo povrchně dýcháme, případně i z různých stresových každodenních prožitků. A naše kyčle na tom jsou obdobně. V lekci rozpohybujeme obojí.

Nohy - opora i stabilita - 45 minut. Potrénujeme nohy a připojíme je k funkčnosti celého těla. Poznáme, jestli dávají impulz k aktivaci pánevního dna a břicha. Uvědomíme si, jestli se o své nohy můžeme spolehlivě opřít a jestli jsou na to už připraveny. Lekce vhodná pro budování síly a především opory, důvěry ve své nohy.

Otáčení - 60 minut. V této lekci se mrkneme na to, jak nám jde otáčení. Rotace jsou součástí téměř každého pohybu i postoje. Všimněte si kolik rotačních pohybů, kolik přetočení uděláte, než se z lehu postavíte na nohy. Celý švýcarský fyzioterapeutický koncept Spiraldynamik je o obnovení funkčních rotací v těle. Jaký význam pro vás mají slova - ROTACE, ROZHLED, OTOČENÍ?