úvod přehled kurzů Záznam přednášky Celutida, mýty a fakta ukrytá v tkáních našeho těla

Záznam přednášky Celutida, mýty a fakta ukrytá v tkáních našeho těla

Pořiďte si samostatně záznam přednášky nebo spolu s ní zvýhodněné balíčky.


1.Kupte si samostatný 2 h záznam této unikátní prakticko-teoretické přednášky, poslechněte si ji a prozkoumejte s čím celulitida souvisí u vás. Cena 250 Kč.

  • Fyzioterapeutka Silvie Krčmová vám názorně vysvětlí a vy si hned na svém těle ověříte jaký druh celulitidy je váš, jestli vaše celulitida, potažmo vaše fasciální síť, potřebuje hladit, hydratovat, víc pohybu... každá celulitida je jiná a každé pomáhá něco jiného. Zjistěte co zrovna pomůže té naší. Navíc celulitida není jen vzhledová záležitost, ale je to zpráva z našeho těla, jaká? Silvie vám na přednášce odpoví.

2. Záznam přednášky + 2 pohybové lekce: Vycházet svému tělu vstříc, lekce jsou pro pružnost a změnu napětí vašeho fasciálního systému, potažmo celulitidy. Cena 500 Kč.

  • V obou pohybových lekcích vás provádím ke vnímání svého těla. Víte co vaše tělo potřebuje? Jaké pohyby by mu udělaly dobře? Které části těla volají pro protažení a uvolnění, které naopak prosí o uspořádání, posílení, zastabilizování? Každá sama za sebe budete objevovat a vybírat co pro své tělo uděláte, a nebo neuděláme v 1. lekci ve stoje a v leže. Ve 2. lekci v sedě. Otázka: Kolikrát za den si vyjdeme vstříc?

3. Záznam přednášky + 2 pohybové lekce Vycházet svému tělu vstříc + vstup na 1 měsíc do Pohybotéky v ceně 700 Kč. Součástí Pohybotéky je spousta dalších lekcí, přednášek a rozhovorů nejen pro zdravé fungování pánevního dna, scelování diastázy, ale i pro celé tělo.

Co je obsahem Pohybotéky?

  • 40 cvičebních videí, ve kterých vedu k funkčnosti a ideálního propojení pánevního dna s HSS a scelování diastázy.
  • 20 krátkých 5 minutových videí pro zacvičení se během dne
  • 1,5 h přednáška Pánevní dno jako nové + cvičební lekce pro zdravé a funkční pánevní dno, které jsem pro vás natočila.
  • 1,5 h přednáška Jizvy a souvislosti v těle s fyzioterapeutkou Silvií Krčmovou
  • a další rozhovory.

Po kliknutí na "objednat" Vybírejte z možností:

1. Záznam přednášky v ceně 250 Kč.

2. Záznam přednášky + 2 pohybové lekce v ceně 500 Kč.

3. Záznam přednášky + 2 pohybové lekce + vstup na 1 měsíc do Pohybotéky v ceně 700 Kč.

Záznam přednášky Celutida, mýty a fakta ukrytá v tkáních našeho těla

u vás doma

250 Kč

 

Zajímá vás co dělám, co pořádám, jaké kurzy a kde povedu? Přihlašte se k odběru novinek. Budete mezi prvními, kterým dám vědět.

Odebírat novinky