úvod přehled kurzů Online - Pilates 2012

Online - Pilates 2012

Moji milí, jak jste si všimli, web pilatesnovotna.cz skončil a s ním i možnost pořídit si můj úplně první video kurz Pilates, který jsem natočila v roce 2012. S ukončením webu, jste i vy, kteří jste si kurz koupili ztratili přístup k videím. Přiznám, že jsem si myslela, že už podle něj nikdo necvičíte, ale mýlila jsem se, což mě samozřejmě potěšilo. Po pár dnech co jsem web zavřela jste mi začali psát, že podle kurzu rádi cvičíte a že teď se k němu nemůžete dostat. Děkuji a je mi ctí, že i po takové době je pro vás kurz přínosem.

Pro zajímavost, jsem se na lekce podívala znovu a vyhodnotila jsem, že to stále jsem já i když nyní už starší, zkušenější, bohatší o další vzdělání a léta praxe, které do nových lekcí promítám. Současné lekce ještě víc vedu do vědomí sebe, ale i tyto jsou hodnotné a přináší sebepoznání, úlevu od bolestí a vnímání svého těla v pohybu nově. Proto vám s radostí znovu přístup k vašemu kurzu otevřu na celých 365 dní.

Pokud jste si kurz v minulosti zakoupili, prosím, vyplňte formulář a já vám ZDARMA znovu zpřístupním tento kurz. Nehleďte na to, že je tam text: Zakoupit kurz, nic si nekupujete, jen potřebuji vaše údaje, aby vám systém mohl vygenerovat nové přihlašovací heslo.

Ale i vy, kteří máte zájem si Pilates 2012 pořídit, máte možnost. Pro vás je nyní cena 600 Kč.

Jako dárek jsem vám do balíčku přidala lekci, která je součástí Pohybotéky. Zacvičte si a najděte 5 rozdílů, mezi vedením lekcích dřív a nyní a napište mi je. Jsem zvědavá. Díky

Chcete vědět co najdete v pohybotéce? Zde prozkoumejte: Obsah pohybotéky

Připojte se do FB skupiny Pohybotéka a sdílejte zkušenosti, zážitky z pohybových lekcí a získávejte informace a inspirace k dalším cestám ke zdraví. Přístup zde: FB Pohybotéka


Zakoupit kurz Online - Pilates 2012

u vás v do-mě

Zdarma / 600 Kč

  • online
    Mám kurz koupen na webu pilatesnovotna.cz nebo KUPUJI

 

Zajímá vás co dělám, co pořádám, jaké kurzy a kde povedu? Přihlašte se k odběru novinek. Budete mezi prvními, kterým dám vědět.

Odebírat novinky

Zdarma pro ty z vás, kteří máte zakoupeno v minulosti na webu pilatesnovotna.cz. Do týdne od přihlášení vám přijde mail s přihlašovacími hesly a máte přístup k videím otevřen.

Prosím, sledujte i nevyžádanou poštu, spam, hromadné, nebo nevím jak se všechny vaše složky kam se schovávají maily jmenují, abyste si mail s hesly mohli uložit a balíček využívat dle libosti. Mail přijde z adresy: jolana@pilatesnovotna.cz

Pro vás, kteří máte zájem si Pilates 2012 koupit, Pošlete Kč 600,- na účet 878642511/0100, do zprávy pro příjemce dejte vaše jméno a kód Pilates2012. Přístup k videím budete mít na 1 rok od zaplacení a zpřístupnění. Do dvou pracovních dní od uhrazení částky vám přijde mail s přihlašovacími hesly.

Prosím, sledujte i nevyžádanou poštu, spam, hromadné, nebo nevím jak se všechny vaše složky kam se schovávají maily jmenují, abyste si mail s hesly mohli uložit a balíček využívat dle libosti. Mail přijde z adresy: jolana@pilatesnovotna.cz

Vítejte za pár dní i v mém do-mě. Jolana