úvod přehled kurzů ZRUŠENO - Přednáška - Pánevní dno jako nové - Jolana Novotná

ZRUŠENO - Přednáška - Pánevní dno jako nové - Jolana Novotná

Přednášku přesuneme na jiný termín, který dám včas vědět. Mějme se v míru.

2. přednáška z cyklu celistvé zdraví a krása ženy.

Už je tu březen a s ním další praktická přednáška tentokrát se mnou s tématem Pánevní dno jako nové. Už dlouho se o mě ví, že jsem propagátorkou Lépe cvičit než operovat a pánevní dno patří k mým specializacím. Nesmírně mě baví být se svým pánevním dnem v kontaktu, prozkoumávat co všechno v mém těle dokáže zařídit a poladit. Na přednášce vám část svého umění s radostí předám. Přijměte pozvání a nechte se zlákat k seznámení se s možnostmi, možná až kouzly a především s tématy spojené s pánevním dnem. Pánevní dno skrytý poklad zdraví, životní síly, radostí, ale i sebevědomí v naší pánvi. Co všechno dalšího se v naší pánvi skrývá? Za čím vším stojí funkční či nefunkční svaly pánevního dna? To vše a mnohem víc se na přednášce dozvíte a s prázdnou domů nepůjdete, odnesete si nejen rady, ale především i vlastní zkušenost.

Další přednášky z cyklu Celistvé zdraví a krása ženy: Program přednáškového cyklu

Zajímá vás co kurz Pánevní dno jako nové přinesl ženám, které ho absolvovaly? Přečtěte si zde: Příběhy žen

Přihlášení do kurzu ZRUŠENO - Přednáška - Pánevní dno jako nové - Jolana Novotná

Nový Bydžov - Městská knihovna

150 Kč

  • Přednáška
    24. 3. 2020
    17:00 - 18:30 h

 

Zajímá vás co dělám, co pořádám, jaké kurzy a kde povedu? Přihlašte se k odběru novinek. Budete mezi prvními, kterým dám vědět.

Odebírat novinky

Platba hotově na místě. Díky této přihlášce máte své místo rezervované. Prosím, poznamenejte si do diáře termín a místo konání a také sledujte a třeba i dejte To se mi líbí mé facebookové stránce Cvičení pro mě, i zde najdete spoustu informací co se u mě nového děje, co pořádám a kde se uvidíme. Těším se na viděnou na přednášce.