úvod přehled kurzů Záznam přednášky WHM v praxi - Jak začít s chladem v karanténě

Záznam přednášky WHM v praxi - Jak začít s chladem v karanténě

Jak pracovat s chladem během karantény - tipy pro domácí otužování a každodenní dávku diskomfortu.

V prvním díle nás Hana Moravčíková seznámila s celou Wim Hofovou metodou, ale nejvíce jsme se podívali na dech.

Co bylo součástí 1. přednášky? ZDE - Silné tělo, klidná mysl, dokonalá imunita - Wim Hof metoda v praxi

S čím vás Hana seznámí v této přednášce?

Chlad je zdravá dávka stresu, která nás dělá silnějšími. Pokud se s ním ale nepracuje správně, muže nás oslabit. Přednáška je plná informací o tom, jak začít s chladovými cvičeními během karantény, aniž byste k tomu potřebovali cokoliv kromě vody. Bude plná spousty typů na otužování ve vodě a na vzduchu - ve sprše i v přírodě, a dozvíte se taky, jak se otužovat během spánku, jestli je chlad během nemoci dobrý nápad, jak s otužováním postupovat u dětí a starších lidí nebo jak využít na zklidnění v chladu bloudivý nerv a místo zatínání všech svalů zažít absolutní uvolnění mysli i těla.

Chlad není nepřítel, ale trenér, díky kterému se stáváme silnějšími a odolnějšími.

Vyberte si z možností:

1. Záznam přednášky v ceně 250 Kč.

2. Záznam přednášky + vstup na 1 měsíc do Pohybotéky v ceně 600 Kč. Součástí Pohybotéky je spousta dalších lekcí, přednášek a rozhovorů nejen pro zdravé fungování pánevního dna, scelování diastázy, ale i pro celé tělo.

Co je obsahem Pohybotéky?

  • 40 cvičebních videí, ve kterých vedu k funkčnosti a ideálního propojení pánevního dna s HSS a scelování diastázy.
  • 20 krátkých 5 minutových videí pro zacvičení se během dne
  • 1,5 h přednáška Pánevní dno jako nové + cvičební lekce pro zdravé a funkční pánevní dno, které jsem pro vás natočila.
  • 1,5 h přednáška Jizvy a souvislosti v těle s fyzioterapeutkou Silvií Krčmovou
  • a další rozhovory.

3. Záznam přednášky WHM v praxi Silné tělo, klidná mysl, dokonalá imunita + záznam přednášky WHM v praxi Jak začít s chladem v karanténě. Cena 450 Kč.

Záznam přednášky WHM v praxi - Jak začít s chladem v karanténě

u vás doma

250 Kč

 

Zajímá vás co dělám, co pořádám, jaké kurzy a kde povedu? Přihlašte se k odběru novinek. Budete mezi prvními, kterým dám vědět.

Odebírat novinky

Co bylo obsahem 1. přednášky Wim Hof v praxi - Silné tělo klidná mysl? najdete: ZDE


Ohlasy na přednášku:

Na přednášce jsem ocenila hlavně praktičnost. Sprchy jsem dávala už od minula a dnes první otužování vzduchem. Bylo mi prima (v batohu jsem si nesla bundu), při 10 stupních to nebylo těžké, šla jsem dost svižně. Díky a někdy zase na viděnou. - Radka

Ahoj Joli, včerejší přednáška byla báječná, mnoho praktických rad a to mám ráda. Už nějakou dobu se sprchuji studenou vodou a přítel teď na podzim zkoušel koupání v rybníku a při té příležitosti jsem zatím vyzkoušela jen 2minutouvou koupel nohou, ale příště bych už chtěla vyzkoušet celé tělo:-). A rozhodně mě Hanka namotivovala k tomu, že až příště půjdu na procházku, tak to vyzkouším na lehko, no asi nepůjdu hned v kraťasech, ale budu postupně odkládat, protože i já patřím mezi ty zimomřivé. A včera jsme na toto téma hovořili se švagrovou, která to hned dneska zkoušela na zahradě v bazénu. Pokud to půjde a s Hankou naplánujete nějaku praktickou akcičku, tak se mnou určitě můžeš počítat a pokud to bude možné, tak bych vzala s sebou i švagrovou a přítele. Moc díky za organizaci.

Ahoj Joli, díky přednáškám a knihám, ke kterým jste mě s Hankou opět naladily, zažívám opět pocit, který znám už z loňské zimy, že se nemusím chladu bát. Po otěhotnění jsem začala být zimomřivější, tělo chtělo teplo a teď se zdá, že se opět vracím do nějaké větší důvěry, menších obav a souladu s ním. Ve včerejším povídání mě překvapilo, jak Hanka říkala, že na tom vzduchu je potřeba víc času, že to nejde tak rychle jako ve vodě, ale asi to dává smysl. Láká mě to, ale s větší praxí začnu až se miminko narodí a budu se na to cítit. Teď je pro mě studená sprcha na celé dolní a horní končetiny akorát. I když vlastně dlouhodobě se snažím oblékat spíš méně než více, zimní bundu používám málokdy, v posledních teplých zimách si vystačím se softshelkou, maximálně na lyžování si beru zimní bundu a to jen když víc mrzne nebo fouká. Uvidím, třeba začnu i dřív, přišlo mi skvělé, jak Hanka říkala, ať si vezmeme teplé oblečení s sebou do batohu. Taková samozřejmost, ale vlastně jsem nad tím do té doby nepřemýšlela. - Petra