úvod přehled kurzů Online - Pohybotéka/6

Online - Pohybotéka/6

V Pohybotéce/6 - Jinak nově, pohyb v do-mě máte přístup ke všem videím v členské sekci na 6 měsíců (180 dní). Vlastně je to také 5+1 zdarma (platíte jen za 5 měsíců a 1 měsíc máte zdarma). Můžete si cvičit jak se vám hodí, kdy potřebujete a v jakémkoli čase.

Zajímá vás jaké lekce najdete v Pohybotéce?

Zobrazit obsah POHYBOTÉKY.

Mým záměrem je, natáčet další lekce, takové, které spolu cvičíme v tělocvičně, ale i kratší, nebo i výukové, abyste si mohli každý den zacvičit i když budete mít méně času. Budete si moci osvěžit základy, případně se víc věnovat nějaké své oblíbené části těla. Více o projektu zde: VIZE online lekcí.

Pokud budete chtít pokračovat a prodloužit si možnost využívat dál neomezeně veškerý obsah v dalším období, jednoduše si objednáte znovu.

Lekce tvořím s láskou, úsměvem a radostí.

Reference zde: Co se lidem na Pohybotéce líbí?  

Zakoupit kurz Online - Pohybotéka/6

u vás v do-mě

1750 Kč

  • online
    6 měsíců (180 dní)

 

Zajímá vás co dělám, co pořádám, jaké kurzy a kde povedu? Přihlašte se k odběru novinek. Budete mezi prvními, kterým dám vědět.

Odebírat novinky

Částku Kč 1750,- pošlete na účet 878642511/0100, do zprávy pro příjemce dejte vaše jméno a kód JN/6. Vstup k videím v členské sekci máte přístupný na 6 měsíců. Do dvou pracovních dní od uhrazení částky vám přijde mail s přihlašovacími hesly.

Prosím, sledujte i nevyžádanou poštu, spam, hromadné, nebo nevím jak se všechny vaše složky kam se schovávají maily jmenují, abyste si mail s hesly mohli uložit a balíček využívat dle libosti. Mail má v předmětu: Přístupová hesla, přijde z adresy: jolana@pilatesnovotna.cz

Vítejte za pár dní i v mém do-mě. Jolana