úvod přehled kurzů Brýle? - Odkládám!

Brýle? - Odkládám!

2- denní praktický, prožitkový seminář povede Jana  Pozlovská - více o lektorce: Centrum zdravého vidění

Maximální počet účastníků: 12

Čas konání: oba dny od 9:30 do 17:30 hodin s cca hodinovou přestávkou na oběd. Co s sebou: pohodlné volné oblečení

Všechna oční cvičení se provádějí bez brýlí nebo kontaktních čoček! Hlavně v případě, že nosíte čočky, proto tedy počítejte s tím, že je budete vyndávat!

Cena za 2-denní seminář: 3.500,- Kč (při platbě předem do 17.5.),později a na místě 4.000,- Kč

Cena pobytového semináře se stanovuje jednotlivě podle délky, a ceny za ubytování a stravu.

Všechny alternativní metody zlepšení zraku, ke kterým jsem se v době svého hledání dostala, vycházejí ze stejného principu – oční svaly fungují stejně jako ostatní svaly našeho těla – pokud se nepoužívají, ochabují a ztrácejí svoji funkci. Pokud jsou v napětí, nefungují správně, tedy zůstávají “zaseknuté” v nevhodné poloze a zhoršují nám funkci nejen příslušné části těla, která je využívá, ale mohou zapříčinit i další fyzické problémy – v případě očí jsou to např. i průvodní bolesti hlavy.

Na funkčnost našich očí (stejně jako na jiné části našeho těla) má zcela jistě i náš současný způsob života: dlouhé hodiny u počítače, u televize, umělé osvětlení, kdy nehnutě hledíme dlouho do jednoho bodu, bez mrkání, bez průběžného zaostřování jinam a tedy „cvičení“ našich očí. Tím máme oční svaly v neustálém napětí a přestávají správně fungovat.

Seminář Brýle? - Odkládám! ve své komplexnosti představuje to nejlepší, co na své cestě za přirozeným a zdravým viděním, můžete získat.

Proč?

Je to jednoduché – v průběhu tohoto semináře se budeme věnovat všem oblastem, které mají vliv na správné vidění.

Zaměříme se jak na fyzickou stránku – tedy na oko a jeho okolí a na jeho řádné rozcvičení, tak na to, co si ukrýváme v podvědomí a na základě čeho náš mozek selektuje a vybírá, co a jak vlastně vidíme, když se díváme. Budeme cvičit, ale i relaxovat a povídat si.

Obsah semináře:

 • Seminář vás provede základní teorií vidění
 • Naučíte se základní cvičení na uvolnění páteře a kloubů
 • Projdeme si jak obecné cviky na oči, tak cviky, které jsou zaměřené na konkrétní oční vady
 • Naučíme se, jak oči správně uvolnit a relaxovat
 • Užijete si několik vedených relaxací
 • Řekneme si, jak vidění ovlivňuje naše vnitřní nastavení, co můžeme dělat s emocemi, které nám do vidění zasahují a pro toho, kdo bude mít zájem, můžeme řadu emocí přímo na místě odblokovat

Seminář vás sám o sobě nezbaví brýlí, ale ukáže vám cestu, jak toho s nevelkým úsilím a pravidelností dokázat v řádu několika týdnů až měsíců (v závislosti na tom, kolik dioptrií máte). A zároveň vám ukáže, jak se uvolnit nejen do vidění, ale do života vůbec.

Bude mi ctí vás touto cestou provést.


Přihlášení do kurzu Brýle? - Odkládám!

Nový Bydžov, Dukelská 1162,

3500 Kč do 17.5. poté 4000 Kč

 • Dvoudenní kurz
  25. května - 26. května 2019
  9:30 - 17:30 h oba dny
Přihlásit na kurz